Academia Ocean
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Academia Ocean

Bine ati venit la academia noastra!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Reşedinţa Ocean [numărul 5]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 1:56 pm

O ultima picatura de sange. Avea nevoie de ea. Poate era cea mai importanta picatura. Isi infispe usor coltii albi, stralucitori, in gatul lung si bronzat al fetei. Incepu sa suga cu putere, dar si cu o placere nemarginita. O stranse in brate. Si-a departat gura de gatul ei si o lasa sa zaca pe pat, cu ochii deschisi, fara viata. Sangele ii curgea pe barbie, dar se sterse cu mana. O lasa acolo. Isi cauta boxerii, ii imbraca si pleca in bucatarie.


Ultima editare efectuata de catre Alexander Ocean in Mar Dec 22, 2009 3:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 2:00 pm

Se ridica de pe scaun, iesind din birou si mergand in urma lui.
-Pot chema soferul acum, Directore ?se auzi glasul usor al femeii.
Adriana se sprijini de usa, privindu-l cu atentie si muscandu-si involuntar buza inferioara.
-Ati terminat,nu ?
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 2:08 pm

Isi puse mana pe blatul gros, argintiu din bucatarie. Tresari cand auzi vocea aceea feminina.
-Da, poti chema soferul, striga brunetul din bucatarie. Isi retrase mainile si parasi incaperea, indreptandu-se spre secretara lui. Cum ai aparut aici? Si cand? o intreba oarecum ciudat, dar reusi sa schimbe subiectul. Ce sa termin? Se uita discret la pat, unde corpul fara viata si gol al unei femei statea intins pe el. Asta? Da, am terminat.
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 2:11 pm

-Eram in camera de alaturi si ma ocupam de raportul lunar, ii raspunse Adriana mergand in dormitor si incepand sa stranga hainele femeii, stergand cele cateva picaturi de sange de pe corpul si acoperindu-i rana.
Cand termina, il suna pe sofer, care o conduse pe femeie acasa.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:17 pm

Se uita zambind la Salisbury si isi musca buza inferioara. Niciodata nu ii gustase sangele. Oare ce gust avea? Isi trecu mana la ceafa si se tranti pe pat, privind sec locul in care a stat corpul femeii, petele rosii de sange iesind in evidenta pe lenjeria de pat crem.
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:25 pm

-Doriti sa strang aici ?intreba Adriana oprindu-se in usa si privind si ea petele de pe pat, stiind prea bine ca ar fi mai bine sa nu mai afle nimeni.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:27 pm

-Cred ca pot face si eu asta. Cel putin, cred. Isi intoarse privirea spre blonda si ii zambi fals. Chiar ma descurc. Dar multumesc, Salisbury.
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:28 pm

-Niic o problema.V-am verificat agenda inca o data Domnele Director si am reprogramat intalnirea de maine pentru ora 19:30.Soarele nu ar trebui sa fie atat de puternic la acea ora.De asemenea, o sa va las dosarele de semnat pe birou.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:29 pm

-Ce dosare? ridica curios o spranceana si reusi sa se aseze pe burta, reusind astfel sa isi ciufuleasca parul.


Ultima editare efectuata de catre Alexander Ocean in Mar Dec 22, 2009 3:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:32 pm

Isi musca involuntar buzele, privindu-i pentru cateva clipe corpul, dupa care continua, aranjandu-si ochelarii.
-Sunt Dosarele trimise de tatal dumneavoastra, in legatura cu firmele afiliate, explica ea.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:34 pm

-Ah, nu din nou. Nu ai aflat pana la urma daca tata a reusit ceva cu firma aceea din Brazilia, parca?
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:35 pm

-Tot raportul l-am indosariat eu si il am in computer.Daca doriti, vi-l pot trimite si in puteti verifica oricand.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:38 pm

-Da, cred ca ar fi perfect. Oricum sunt cam ocupat in perioada asta. Ai auzit de elevii noi, nu? Acei talentati. Chiar vreau sa ii vad intr-o zi. Poate ii anunti tu, din moment ce te descurci la asta. Chicoti la final. Un chicot sters, care ar putea suna mai bine ca un marait.
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:39 pm

Se incrunta, insa incerca sa ascunda asta.
Stia deja ca elevii nu o prea agreau, tocmai pentru ca era atat de stricta in ceea ce priveste procedurile de inscriere, insa nu ar fi putut fi altfel din moment ce era singura persoana din Academie care se ocupa de toate acestea.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:55 pm

Ridica din nou o spranceana nedumerit, pana ce reusi sa le ridice pe amandoua. De obicei facea cute urate la frunte. Reusi sa rada.
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:57 pm

Nu-l lua in seama, aranjandu-si de cateva ori ochelarii si oftand obosita.
-Cred ca am terminat pentru astazi, zise blonda peste cateva clipe.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 3:59 pm

-Ei bine, te poti duce acasa, doar daca vrei. Dar nu uita sa-mi trimiti ori prin posta ori pe mail raportul, daca vrei. O sa am grija sa il citesc cu atentie, sa semnez dosarele si sa ii introduc pe noii elevi in baza de date. Desigur, doar daca vrei. Pot face asta. Sunt sigur.
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Adriana Salisbury
Secretară Particulară
Adriana Salisbury


Mesaje : 67
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 4:00 pm

-De elevi m-am ocupat eu deja.Mai trebuie numai sa primesc formularele de inscriere de la ei, spuse Adriana luandu-si la revedere si plecand la ea acasa.
Sus In jos
Alexander Ocean
Director
Director
Alexander Ocean


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/12/2009

Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] EmptyMar Dec 22, 2009 4:03 pm

-Oau, atunci esti pusa bine pe treaba. La revedere si sa ai o noapte buna, Salisbury! striga in urma ei dupa ce blonda inchise usa, dar nu credea ca il va auzi.
Sus In jos
https://ocean-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty
MesajSubiect: Re: Reşedinţa Ocean [numărul 5]   Reşedinţa Ocean [numărul 5] Empty

Sus In jos
 
Reşedinţa Ocean [numărul 5]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Resedinta Dizon (numarul 6)
» Resedinta Barker(nr.35)
» Academia Ocean

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academia Ocean :: PLAJĂ :: Case de vacanţă-
Mergi direct la: